Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 24 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 27.440 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1966 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹467,393.75 Exclusive of Tax
Breakup : ₹396,096.40 (Metal Price) + ₹71,297.35 (Making) = ₹467,393.75
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 24 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 27.440 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1966 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 27.440 g |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 9 mm |