Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 26 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 50.780 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1971 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹864,950.97 Exclusive of Tax
Breakup : ₹733,009.30 (Metal Price) + ₹131,941.67 (Making) = ₹864,950.97
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 26 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 50.780 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1971 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 50.780 g |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 9 mm |