Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 4.3cm |
| Weight | 2.600 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | N255 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹34,944.52 Exclusive of Tax
Breakup : ₹29,614.00 (Metal Price) + ₹5,330.52 (Making) = ₹34,944.52| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 4.3cm |
| Weight | 2.600 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | N255 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.600 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 4.3 mm |