Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 4.3cm |
| Weight | 4.490 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | N248 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹62,392.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹51,141.10 (Metal Price) + ₹11,251.04 (Making) = ₹62,392.14| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 4.3cm |
| Weight | 4.490 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | N248 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.490 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 4.3 mm |