Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | free |
| Width | 1.6 cm |
| Weight | 3.570gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1104 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹50,235.26 Exclusive of Tax
Breakup : ₹42,572.25 (Metal Price) + ₹7,663.01 (Making) = ₹50,235.26
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | free |
| Width | 1.6 cm |
| Weight | 3.570gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1104 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.570 g |
|---|---|
| Dimensions | 13 mm |