Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 1.4 cm |
| Weight | 2.060 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R292 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹33,520.73 Exclusive of Tax
Breakup : ₹28,407.40 (Metal Price) + ₹5,113.33 (Making) = ₹33,520.73
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 1.4 cm |
| Weight | 2.060 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R292 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.060 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |