Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 2.8cm |
| Width | 2.6cm |
| Weight | 3.570 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1128 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹47,981.51 Exclusive of Tax
Breakup : ₹40,662.30 (Metal Price) + ₹7,319.21 (Making) = ₹47,981.51
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 2.8cm |
| Width | 2.6cm |
| Weight | 3.570 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1128 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.570 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.8 × 2.6 mm |