Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.9cm |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 5.010 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 987 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹70,498.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹59,744.25 (Metal Price) + ₹10,753.97 (Making) = ₹70,498.22
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.9cm |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 5.010 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 987 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.010 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.9 × 1.2 mm |