Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 34mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 5.800g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22580 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹91,979.30 Exclusive of Tax
Breakup : ₹79,982.00 (Metal Price) + ₹11,997.30 (Making) = ₹91,979.30
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 34mm |
| Width | 9mm |
| Weight | 5.800g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22580 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.800 g |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 9 mm |