Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 11 |
| Width | 1.6cm |
| Weight | 8.160 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R283 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹138,991.73 Exclusive of Tax
Breakup : ₹117,789.60 (Metal Price) + ₹21,202.13 (Making) = ₹138,991.73
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 11 |
| Width | 1.6cm |
| Weight | 8.160 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R283 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.160 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 mm |