Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 16 cm |
| Weight | 24.840 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z206 + Z334 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹404,201.45 Exclusive of Tax
Breakup : ₹342,543.60 (Metal Price) + ₹61,657.85 (Making) = ₹404,201.45
Gold Wedding Necklace Set |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 16 cm |
| Weight | 24.840 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z206 + Z334 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 24.840 g |
|---|---|
| Dimensions | 16 mm |