Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 17.660 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX120 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹239,365.41 Exclusive of Tax
Breakup : ₹201,147.40 (Metal Price) + ₹38,218.01 (Making) = ₹239,365.41
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 17.660 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX120 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 17.660 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 mm |