Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 3.5cm |
| Width | |
| Weight | 11.210 gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22087 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹182,411.36 Exclusive of Tax
Breakup : ₹154,585.90 (Metal Price) + ₹27,825.46 (Making) = ₹182,411.36
Gold Temple Jhumka Purity 22KT |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 3.5cm |
| Width | |
| Weight | 11.210 gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22087 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.210 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 mm |