Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 11 inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 9.520 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | MS10 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹162,157.02 Exclusive of Tax
Breakup : ₹137,421.20 (Metal Price) + ₹24,735.82 (Making) = ₹162,157.02
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 11 inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 9.520 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | MS10 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.520 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 1 mm |