Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 10.310 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1107 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹145,077.17 Exclusive of Tax
Breakup : ₹122,946.75 (Metal Price) + ₹22,130.42 (Making) = ₹145,077.17
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 10.310 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1107 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.310 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 mm |