Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.5cm |
| Width | |
| Weight | 31.620 gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | J240 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹514,526.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹436,039.80 (Metal Price) + ₹78,487.16 (Making) = ₹514,526.96
Gold 22kt 3 Step Jhumka Earrings |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.5cm |
| Width | |
| Weight | 31.620 gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | J240 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 31.620 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.10 mm |