Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.030 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y746 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹73,178.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹59,982.75 (Metal Price) + ₹13,196.21 (Making) = ₹73,178.96
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.030 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y746 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.030 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 5 mm |