Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 3.310 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y908 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹48,155.54 Exclusive of Tax
Breakup : ₹39,471.75 (Metal Price) + ₹8,683.79 (Making) = ₹48,155.54
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.2 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 3.310 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Y908 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.310 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 × 5 mm |