Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.370 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1237 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹49,028.45 Exclusive of Tax
Breakup : ₹40,187.25 (Metal Price) + ₹8,841.20 (Making) = ₹49,028.45| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.370 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1237 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.370 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.9 mm |