Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.320 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT19 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹48,301.02 Exclusive of Tax
Breakup : ₹39,591.00 (Metal Price) + ₹8,710.02 (Making) = ₹48,301.02| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.320 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT19 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.320 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.9 mm |