Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 2.020 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | R556 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹29,387.97 Exclusive of Tax
Breakup : ₹24,088.50 (Metal Price) + ₹5,299.47 (Making) = ₹29,387.97| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 2.020 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | R556 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.020 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.9 mm |