Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 1.880 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT20 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹26,124.10 Exclusive of Tax
Breakup : ₹21,413.20 (Metal Price) + ₹4,710.90 (Making) = ₹26,124.10| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 1.880 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT20 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.880 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.9 mm |