Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 34 inch |
| Width | 4 mm |
| Weight | 39.270 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z523 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹691,572.19 Exclusive of Tax
Breakup : ₹566,862.45 (Metal Price) + ₹124,709.74 (Making) = ₹691,572.19
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 34 inch |
| Width | 4 mm |
| Weight | 39.270 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z523 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 39.270 g |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 8 mm |