Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 0.4mm |
| Weight | 1.620 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R306 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹26,360.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹22,339.80 (Metal Price) + ₹4,021.16 (Making) = ₹26,360.96
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 0.4mm |
| Weight | 1.620 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R306 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.620 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 mm |