Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 12 inch |
| Width | 1mm |
| Weight | 6.630g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k506 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹110,059.66 Exclusive of Tax
Breakup : ₹95,704.05 (Metal Price) + ₹14,355.61 (Making) = ₹110,059.66
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 12 inch |
| Width | 1mm |
| Weight | 6.630g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k506 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.630 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 14 mm |