Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 12 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 6.530g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22991 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹103,556.01 Exclusive of Tax
Breakup : ₹90,048.70 (Metal Price) + ₹13,507.31 (Making) = ₹103,556.01
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 12 inch |
| Width | 2mm |
| Weight | 6.530g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22991 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.530 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 12 mm |