Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen & Ladies |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 4.270 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | ROX82 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹73,348.57 Exclusive of Tax
Breakup : ₹61,637.45 (Metal Price) + ₹11,711.12 (Making) = ₹73,348.57
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen & Ladies |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 4.270 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | ROX82 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.270 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 mm |