Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen & Ladies |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 6.030 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1178 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹85,570.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹71,907.75 (Metal Price) + ₹13,662.47 (Making) = ₹85,570.22
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen & Ladies |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 6.030 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1178 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.030 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 mm |