Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 20 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 7.220 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1935 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹122,980.43 Exclusive of Tax
Breakup : ₹104,220.70 (Metal Price) + ₹18,759.73 (Making) = ₹122,980.43
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 20 inch |
| Width | 3 mm |
| Weight | 7.220 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1935 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 0.3 mm |