Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 7.970 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y970 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹110,749.53 Exclusive of Tax
Breakup : ₹90,778.30 (Metal Price) + ₹19,971.23 (Making) = ₹110,749.53| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 7.970 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y970 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.970 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 mm |