Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.060 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX35 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹71,201.79 Exclusive of Tax
Breakup : ₹60,340.50 (Metal Price) + ₹10,861.29 (Making) = ₹71,201.79
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 5.060 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX35 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.060 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 5 mm |