Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | Adjustable |
| Width | 2.1 cm |
| Weight | 4.490 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R21 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹76,479.52 Exclusive of Tax
Breakup : ₹64,813.15 (Metal Price) + ₹11,666.37 (Making) = ₹76,479.52
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | Adjustable |
| Width | 2.1 cm |
| Weight | 4.490 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R21 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.490 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 2.1 mm |
| Size | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 |