Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 7 |
| Width | 1.4 cm |
| Weight | 1.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R340 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹27,662.74 Exclusive of Tax
Breakup : ₹23,443.00 (Metal Price) + ₹4,219.74 (Making) = ₹27,662.74
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 7 |
| Width | 1.4 cm |
| Weight | 1.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R340 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.700 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |