Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.370 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | G1383 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹57,402.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹48,645.95 (Metal Price) + ₹8,756.27 (Making) = ₹57,402.22
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 7 |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 3.370 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | G1383 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.370 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3 mm |
| Size | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 |