Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 1.4 cm |
| Weight | 3.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R318 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹60,207.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹51,023.00 (Metal Price) + ₹9,184.14 (Making) = ₹60,207.14
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 9 |
| Width | 1.4 cm |
| Weight | 3.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R318 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.700 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |