Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | Adjustable |
| Width | 2.1cm |
| Weight | 7.410 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R343 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹120,577.00 Exclusive of Tax
Breakup : ₹102,183.90 (Metal Price) + ₹18,393.10 (Making) = ₹120,577.00
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | Adjustable |
| Width | 2.1cm |
| Weight | 7.410 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R343 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.410 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 mm |