Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | Adjustable |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 9.750 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GR30 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹137,197.13 Exclusive of Tax
Breakup : ₹116,268.75 (Metal Price) + ₹20,928.38 (Making) = ₹137,197.13
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | Adjustable |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 9.750 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GR30 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.750 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 mm |
| Size | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 |