Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | adjustable |
| Width | 4 cm |
| Weight | 3.620 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1125 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹50,938.83 Exclusive of Tax
Breakup : ₹43,168.50 (Metal Price) + ₹7,770.33 (Making) = ₹50,938.83
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | adjustable |
| Width | 4 cm |
| Weight | 3.620 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1125 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.620 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 mm |
| Size | 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 |