Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 8.4 cm |
| Width | |
| Weight | 10.370 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C55 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹168,742.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹143,002.30 (Metal Price) + ₹25,740.41 (Making) = ₹168,742.71
Gold Jhumka Madrashi Jhumka Yellow Gold 22kt |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 8.4 cm |
| Width | |
| Weight | 10.370 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C55 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.370 g |
|---|---|
| Dimensions | 8.4 mm |