Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 10.565 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | J254 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹148,665.40 Exclusive of Tax
Breakup : ₹125,987.63 (Metal Price) + ₹22,677.77 (Making) = ₹148,665.40
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4 inch |
| Width | 1.2 cm |
| Weight | 10.565 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | J254 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.565 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 1.1 mm |