Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 7.080 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX28 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹99,626.22 Exclusive of Tax
Breakup : ₹84,429.00 (Metal Price) + ₹15,197.22 (Making) = ₹99,626.22
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 7.080 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX28 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.080 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 5 mm |