Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 7.690 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | 8566 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹108,209.84 Exclusive of Tax
Breakup : ₹91,703.25 (Metal Price) + ₹16,506.59 (Making) = ₹108,209.84
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3.5 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 7.690 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | 8566 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.690 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 5 mm |