Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 9.520 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | E108 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹133,960.68 Exclusive of Tax
Breakup : ₹113,526.00 (Metal Price) + ₹20,434.68 (Making) = ₹133,960.68
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 3 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 9.520 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | E108 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.520 g |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 mm |