Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.8cm |
| Width | 0.9cm |
| Weight | 2.570 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1142 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹36,163.76 Exclusive of Tax
Breakup : ₹30,647.25 (Metal Price) + ₹5,516.51 (Making) = ₹36,163.76
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.8cm |
| Width | 0.9cm |
| Weight | 2.570 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1142 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.570 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.8 × 0.9 mm |