Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 14 |
| Width | 9 mm |
| Weight | 2.730gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | GMRHM7 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹78,864.18 Exclusive of Tax
Breakup : ₹66,834.05 (Metal Price) + ₹12,030.13 (Making) = ₹78,864.18| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 14 |
| Width | 9 mm |
| Weight | 2.730gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | GMRHM7 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.630 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 mm |