Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 6.340 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX100 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹88,099.37 Exclusive of Tax
Breakup : ₹72,212.60 (Metal Price) + ₹15,886.77 (Making) = ₹88,099.37
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 6.340 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX100 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.340 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 mm |