Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 1.240 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX99 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹49,319.42 Exclusive of Tax
Breakup : ₹40,425.75 (Metal Price) + ₹8,893.67 (Making) = ₹49,319.42
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.1inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 1.240 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | ROX99 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.390 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.1 × 5 mm |