Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.6 cm |
| Width | 4.7 cm |
| Weight | 7.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z408 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹127,860.88 Exclusive of Tax
Breakup : ₹104,804.00 (Metal Price) + ₹23,056.88 (Making) = ₹127,860.88
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.6 cm |
| Width | 4.7 cm |
| Weight | 7.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z408 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.600 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 4.6 mm |