Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4cm |
| Width | |
| Weight | 2.750 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G514 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹36,960.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹31,322.50 (Metal Price) + ₹5,638.05 (Making) = ₹36,960.55
Gold Fancy Sui Dhaga Tops 18kt purity |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4cm |
| Width | |
| Weight | 2.750 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G514 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.750 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 mm |