Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 3.2cm |
| Width | |
| Weight | 4.300 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G330 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹57,792.86 Exclusive of Tax
Breakup : ₹48,977.00 (Metal Price) + ₹8,815.86 (Making) = ₹57,792.86
Gold fancy sui dhaga latkan Tops 18k purity |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 3.2cm |
| Width | |
| Weight | 4.300 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G330 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.300 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 mm |